Udr┼żiavanie ─Źistoty V├í┼ího domova, firmy

Dajme si ruku na srdce, upratovanie pre v├Ą─Ź┼íinu z n├ís nie je pr├íve ob─ż├║ben├í ─Źinnos┼ą. Ak pre V├ís nie je upratovanie to prav├ę „orechov├ę“ – pon├║kame V├ím komplexn├ę slu┼żby za v├Żhodn├ę ceny. Vyupratujeme dom├ícnosti – domy, byty, firemn├ę priestory ako kancel├írie, haly, sklady, r├┤zne prev├ídzky a pod. Upratovacie slu┼żby poskytujeme v┬á okrese Pova┼żsk├í Bystrica a okol├ş.

V dne┼ínej r├Żchlej dobe je ─Źas ve─żmi vz├ícny a str├ívi┼ą aj to m├ílo ─Źasu upratovan├şm je pre ve─ża z n├ís za┼ąa┼żuj├║ce ÔÇŽ preto V├ím pon├║kame profesion├ílne slu┼żby v oblasti upratovania v okrese Pova┼żsk├í Bystrica. ─îas u┼íetren├Ż dom├ícimi pr├ícami rad┼íej venujte svojej rodine, z├í─żub├ím alebo ove─ża pr├şjemnej┼í├şm ─Źinnostiam ako je napr├şklad vys├ívanie ÔÇŽ Doprajte si ten pocit, ke─Ć pr├şdete domov a v┼íetko je dokonale upratan├ę. Upratovanie dom├ícnost├ş a firiem za v├Żhodn├ę ceny.

Upratovacie slu┼żby poskytujeme v lokalit├ích:

( Pova┼żsk├í Bystrica, Bodin├í, Brvni┼íte, ─îelkova Lehota, Doln├í Marikov├í, Doln├Ż Lieskov, Domani┼ża, Rozkvet, ─Äur─Ćov├ę, Hatn├ę, Horn├í Marikov├í, Horn├Ż Lieskov, Jasenica, Klie┼ítina, Kostolec, Mal├ę Lednice, Papradno, Plevn├şk-Drienov├ę, Po─Źarov├í, Podskalie, Pre─Ź├şn, Pru┼żina, S├ído─Źn├ę, Rozkvet, Slopn├í, Stupn├ę, Sverepec, Udi─Źa, Vrchtepl├í, Z├ískalie )

Upratovacie slu┼żby na ├║rovni | DANIELA TOP s.r.o.

“ Nestr├ícajte ─Źas upratovan├şm – ─Źistotu V├í┼ího domu alebo firmy prenechajte profesion├ílom „

Upratovanie Pova┼żsk├í Bystrica - upratovanie dom├ícnost├ş, domov, bytov, kancel├íri├ş, firiem